Konsultacje społeczne w sprawie kandydata na burmistrza


Poseł na Sejm RP Robert Telus wyszedł naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa i ogłosił dialog społeczny poprzez  ankietę. Ankieta ma na celu wyłonienie najlepszego kandydata zdaniem mieszkańców  miasta i Gminy Opoczno.

Poseł Robert Telus przedstawił tym samym dwie kandydatury, Anny Zięby- która obecnie jest Z-ca Burmistrza Opoczna, i niesie za sobą doświadczenie w samorządzie oraz Michała Koneckiego- Prezesa PGK w Opocznie, który do samorządu wniósł by młodość, świeże spojrzenie oraz zdobyte doświadczenie w zarządzaniu gospodarką komunalną .  W ankiecie można wskazać również innego kandydata z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydata z innej opcji politycznej. Można ją również wypełnić droga internetowa, ankieta zamieszczona jest na stronie www.telusrobert.pl.

W sobotę 7 kwietnia kandydaci oraz działacze wyjdą na miasto, w ramach przeprowadzenia dialogu społecznego poprzez z ankietę. Porozmawiać z nimi będzie można na temat programu, oraz na tematy bieżące w gminie.
Ankietę można również pobrać lub pozostawić w biurze poselskim Posła na Sejm RP Roberta Telusa oraz w innych punktach miasta i gminy Opoczno o miejscach będziemy informować na bieżąco.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych poprzez ankietę wspólnymi siłami wybierzemy osobę odpowiednia dla naszej małej ojczyzny.

 

 

Share Button