Akcja ” Człowieku Podaj Łapę” z ogromnym sukcesem.


Akcja zorganizowana przez biuro poselskie Posła na Sejm RP Roberta Telusa „ Człowieku Podaj Łapę” odniosła wielki sukces. W akcję włączyły się przedszkola i szkoły z całego powiatu opoczyńskiego.

Finałem akcji była zbiórka karmy dla zwierząt podczas akcji Krwiodawstwa w Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Biuro wraz z uczennicami Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego zorganizowały kiermasz, upiekły przepyszne ciasta i babeczki oraz wręczano gadżety od Posła na Sejm RP Roberta Telusa. W imieniu Posła na Sejm RP Roberta Telusa udział w sobotniej akcji krwiodawstwa wziął Michał Konecki- Prezes PGK Opoczno oraz Pani Katarzyna Czajka. Rzeczy zebrane podczas akcji „ Człowieku Podaj Łapę” zostały przekazane na rzecz „Stowarzyszenia Pomagajmy Zwierzętom”, którego Prezesem jest Pani Iwona Brzozowska. Pani Prezes wraz z Vice Prezesem Panem Arturem Piekarskim osobiście odebrali wszystkie zebrane rzeczy.

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim którzy, włączyli się w akcję a szczególnie:
Przedszkolu nr 4, Przedszkolu nr 5, Przedszkolu nr 8, oraz Szkoła Podstawowa w Przyłęku, Szkoła Podstawowa w Poświętnem, Szkoła Podstawowa w Bukowcu nad Pilicą, Szkoła Podstawowa nr 2 w Opocznie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie, Szkoła Podstawowa w Wójcinie, Szkoła Podstawowa w Ziębowie, Szkoła Podstawowa w Sielcu, Szkoła Podstawowa w Mroczkowie, Szkoła Podstawowa w Białaczowie, Szkoła Podstawowa w Paradyżu, Szkoła Podstawowa w Wygnanowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Opocznie,  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie.  Bardzo dziękujemy za włączenie się w akcje supermarketom w Opocznie  Kaufland, Netto, Lewiatan, Inez, wielkie ukłony w Państwa stronę. Akcja nadal trwa, są szkoły które przedłużają termin, a rzeczy zebrane będą przekazane dla Stowarzyszenia Pomagajmy Zwierzętom.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w akacji śmiało możemy powiedzieć, że się udało!

Share Button